Firma ABRADIO powstała na początku 2008 roku. Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Handlowym marki HYT i Hytera. Zajmujemy się sprzedażą analogowych systemów łączności – radiotelefonów profesjonalnych HYT a od 2011 roku cyfrowymi rozwiązaniami Hytera DMR. Oferujemy rozwiązania kompleksowe – zapewniamy doradztwo, projekt, testy sprzętu, wykonanie sieci łączności, niezbędne dokumentacje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Współpracujemy w firmami o kilkunastoletnim doświadczeniu w branży radiokomunikacyjnej dlatego poradzimy sobie z każdym zadaniem i wyzwaniem. Oferowany sprzęt jest przeznaczony dla: Wojska, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej PSP i OSP, itp.), Straży Miejskiej i Gminnej, zakładów przemysłowych, transportu miejskiego, Taxi, Agencji Ochrony, firm budowlanych, wymagających firm geodezyjnych,  itp.  
Jesteśmy liderami w sprzedaży produktów HYT  i zostaliśmy wyróżnieni za najlepszą sprzedaż w kraju za rok 2008, 2009, 2010 !!! 
Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy.

O nas

 

Firma ABRADIO powstała na początku 2008 roku. Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Handlowym marki HYT i Hytera. Zajmujemy się sprzedażą analogowych systemów łączności – radiotelefonów profesjonalnych HYT a od 2011 roku cyfrowymi rozwiązaniami Hytera DMR.
Oferujemy rozwiązania kompleksowe – zapewniamy doradztwo, projekt, testy sprzętu, wykonanie sieci łączności, niezbędne dokumentacje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Współpracujemy w firmami o kilkunastoletnim doświadczeniu w branży radiokomunikacyjnej dlatego poradzimy sobie z każdym zadaniem i wyzwaniem. Oferowany sprzęt jest przeznaczony dla: Wojska, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej PSP i OSP, itp.), Straży Miejskiej i Gminnej, zakładów przemysłowych, transportu miejskiego, Taxi, Agencji Ochrony, firm budowlanych, wymagających firm geodezyjnych,  itp.  

 

Jesteśmy liderami w sprzedaży produktów HYT  i zostaliśmy wyróżnieni za najlepszą sprzedaż w kraju za rok 2008, 2009, 2010 !!! 

 

Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy.

 

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę