NASZE PRODUKTY

Firma ABRadio zajmnuje się sprzedażą radiotelefonów firmy HYT. Dostępne są radiotelefony profesjanalne oraz takie, na które nie są niezbędne zezwolenia. Dysponujemy również szeregiem akcesoriów do radiotelefonów. Poniżej znajduje się prezentacja grup produktów przez nas oferowanych wraz z katalogiem produktów do pobrania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Radiotelefony cyfrowe DMR
Najnowszy produkt firmy Hytera wprowadzony na nasz rynek w 2011 roku, jest kompletnym rozwiązaniem nowoczesnej łączności cyfrowej. Szczegółowe informacje i opis sprzętu znajdą Państwo poniżej.

Biała Księga systemu DMR
Produkty DMR Hytera

Radiotelefony bez zezwolenia
W sklepie www.hyt.pl dostępne są radiotelefony, na które nie są nałożone żadne ograniczenia i nie są wymagane żadne zezwolenia. Radiotelefony te są zbudowane na bazie wielu podzespołów spotykanych w radiotelefonach profesjonalnych, są jednak od nich znacznie tańsze, co czyni je bardziej dostępnymi. Radiotelefony firmy HYT są niezawodne i odporne na wiele czynników zewnętrznych.
Kliknij TUTAJ by zobaczyć pełną ofertę

Radiotelefony profesjojnalne
Radiotelefony profesjonalne są projektowane w inny sposób niż sprzęt tzw. konsumencki, dostępny w supermarketach. Urządzenia profesjonalne są bardziej odporne na pracę w ciężkich warunkach, na czynniki atmosferyczne, są zaprojektowane do pracy w przedsiębiorstwach, urzędach, muszą być niezawodne i pewne w każdej sytuacji. Sprzęt profesjnalny jest używany często nawet przez dziesięć lat. Urządzenia profesjonalne są serwisowane, producenci zapewniają części zamienne przez wiele lat od czasu od zakończenia produkcji.
Kliknij TUTAJ by zobaczyć pełną ofertę

Akcesoria
Sklep www.hyt.pl oferuje również szereg akcesoriów do radiotelefonów. Posiadamy w sprzedaży ładowarki, akumulatorki, słuchawki, głośniki i wiele innych produktów.
Kliknij TUTAJ by zobaczyć pełną ofertę


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę