TC610P

TC610P

Wszystkie zdjęcia

Radiotelefon TC610P

Więcej szczegółów


netto:680,00 zł
brutto:836,40 zł

TC610


PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:

Pasmo pracy

VHF 145-174MHz, UHF 440-470MHz

Moc

1-5W (VHF), 1-5W (UHF)

Ilość kanałów

16

Odstęp międzykanałowy

25 kHz/12,5 kHz

Sygnalizacja

2 tonowa

Kod

CTCSS/CDCSS


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:

- akumulator 1200mAh Li-ion

- ładowarka szybka

- antena

- klips do pasa

- instrukcja w języku polskim


NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

- wodoodporny zgodnie z normą IP66

- obudowa o zwiększonej wytrzymałości

- 3 kolorowy LED informujący o poziomie naładowania akumulatora

- niewielkie rozmiary

- skanowanie kanałów

- VOX

- funkcja squelch

- głośnik o zwiększonej mocy (1500mW)

- funkcja oszczędzania akumulatora (Power Save Battery minimalizuje zużycie akumulatora w trybie bezczynności)

- programowanie radiotelefonu odbywa się jedynie przy pomocy kabla bez dodatkowych interfejsów

W odróżnieniu od modelu TC-610, TC-610P posiada nowy typ złącza bocznego typu multi-pin. Dzięki niemu, radiotelefon jest jeszcze bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo dzięki bardziej zaawansowanemu złączu możliwe jest użycie akcesoriów audio, które wymagają dodatkowego zasilania (np. ciężkie zestawy wibracyjne).

INFORMACJE DODATKOWE:

HYT TC610 - technologiczna przewaga

Radiotelefon TC610 jest najnowszym urządzeniem profesjonalnym firmy HYT. Posiada szereg cech predysponujących go do pracy w najtrudniejszych warunkach środowiskowych jak: statki, place budowy,zakłady przemysłowe, miejsca o dużej wilgotności i zanieczyszczeniu. Radiotelefon spełnia normę IP66 w zakresie szczelności, co pozwala na mycie radiotelefonu wodą.

Radiotelefon posiada specjalnie wykonaną obudowę z dwóch rodzajów tworzywa. Zapewnia do dodatkowe wzmocnienie oraz lepszą przyczepność. Urządzenie zostało wyposażone w wyrafinowany zatrzask akumulatora, zapewniający znakomite trzymanie nawet podczas upadku radiotelefonu. Rozwiązanie to zostało opatentowane przez firmę HYT.

Radiotelefon posiada bardzo wydajny głośnik o mocy 1500mW (przeciętnie radiotelefony są wyposażone w głośniki 500mW) i średnicy 45mm. Głośnik zapewnia znakomitą słyszalność, nawet w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu. Głośnik jest dodatkowo zabezpieczony specjalnym, metalowym grillem.

Dioda radiotelefonu, po naciśnięciu przycisku funkcyjnego sygnalizuje stan naładowania akumulatora. W komplecie z radiotelefonem znajduje się akumulator Li-Ion oraz "inteligentna ładowarka", rozpoznająca rodzaj akumulatora, badająca temperaturę akumulatora i optymalizująca proces ładowania odpowiedni do danego typu ogniw. Opcjonalnie można zakupić ładowarki wielostanowiskowe.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę